2013 Dolgu Topuklu Çizme Modelleri

Kasım 24th, 2012 by selda | Filed under Çizme Modelleri.
topuklu çizmeler 300x152 2013 Dolgu Topuklu Çizme Modelleri

topuklu çizmeler

2013 Sonbahar-Kış sezonun açılması ile birlikte dolgu topuklu çizmeler de vitrinlerde ki yerlerini aldılar. Şık olmak isteyen ve bu şıklığın içerisinde rahat etmek isteyenlerin ilk tercihi, dolgu topuklu çizmeler oluyor.

Yüksek topuklu çizmelerin şıklığı ve zarafetini başka modellerde bulamayan hanımlar, yeni sezonda aradıklarını dolgu topukların rahatlığında buluyor.

2013 Sonbahar-Kış sezonun da tercih edilen dolgu topuklu çizmeler de, süetlerin yanında gerçek derilerde bolca kullanılmaya başlandı. Siyah ve kahverenginin alışıla gelmişliğinin yanı sıra, beyazlar, sarılar, kırmızılar, yeşiller ve hatta pembe derilerde bulup, tercih edebileceğiniz seçeneklerin arasında yer alıyor.

Geçmiş sezonlarda özellikle dizden yukarı olan çizmeler hala var. Fakat 2013 Sonbahar-Kış sezonunda kısa modeller daha çok dikkat çekiyor. Diz altında biten, bileklere dökülen modellerin vitrinlerde albenileri yarışıyor.

Dolgu topuk çizme modellerinde, sezonun son trendi olan zımbalar ve çivilerde tasarımlarda bolca kullanılıyor. Ek olarak çiçek desenlerine, işlemelere, tüylere, düğmelere de çizmelerin tasarımlarında sık sık rastlayabilirsiniz.

Artık bir çizme almak için, tek tek ayakkabı firmalarını gezmeniz de gerekmiyor. Ünlü ayakkabı firmaları, ünlü giyim firmaları ile özel anlaşmalar yapıyorlar. Böylece kıyafet almaya gittiğiniz mağazalarda, aldığınız kıyafetlerle kombine edebileceğiniz özel tasarımlı ürünlere sahip olabiliyorsunuz. Her marka yeni sezona uyum sağlayarak dolgu topuk modellere özellikle vitrinlerinde yer veriyorlar.

İstediğiniz modelleri artık internet ortamında da satın alabiliyorsunuz ki, bu çok büyük rahatlık sağlıyor. Uzun vakitler harcamak yerine, alışverişlerinizi internet ortamında, bir tıkla halledip, aldığınız çizmenin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Tabi ki internetten yapılan alışverişler birebirin keyfini asla vermeyecektir. İnternet önerisi, alışverişe ayırabileceğiniz keyifli zamanınız yoksa, sizin için günü kurtaracaktır.

Dolgu topuklu çizmelerin fiyatları, satın aldığınız firmaya, kullanılan malzemeye ve yapılan işçiliğe göre değişiklik gösterebiliyor. Hemen hemen her firmada rastlayabileceğiniz bu modellerin her bütçeye uygunu da mevcut. Bu çeşitlilik sizi oldukça zorlayacak. Bir modeli almaya karar verdiğinizde, eminim ki aklınız diğerinde kalacak. Size tavsiyem dolabınızda sezonun en gözde, dolgu topuklu çizme modelleri için genişçe yer açın.

 

Tags: , ,


Leave a Reply