çizme modelleri 2013

Ağustos 29th, 2012 by admin | Filed under bot modelleri, Çizme Modelleri.

Bayanlar vazgeçilmezler listesinde en önemli ırayı alan elbette çizmeler e ayakkabılardır. Bir çizme hem rahat olmalı, hem şık durmalı, hem giyenin tarzını yansıtabilmeli hem de işlevli olmalıdır. Sonbahar ve kış aylarında özellikle bayanların tercih ettiği çizmeler hem pratik hem de çok şık üretilmeye başlandı. Yüksek topuklu ya da düz taban, süet veya deri seçebileceğiniz birçok çizme modeli var. sizin için internet sitelerinden çizme model ve fiyatlarına baktık. Şu anda yaz sezonu yaşlaştığı için de çizme kışlık ürünlerde epey bir indirim söz konusu. 

 Örneğin zizigo.com’dan örendiğimiz  Canzone gri çizme modeli %50 indirimli, ücretsiz kargo ile gönderiliyor.  Emu stinger hi zen %25 indirimde ve ücretsiz kargo ile beraber. Ayrıca renk seçeneği de mevcut.  Casa rossi %40 indirimde ve ücretsiz kargo imkanı, Shoes&more  bağcıklı çizme modeli % 50 indirimli ve ücretsiz kargo imkanı bulunuyor.

Birçok çizme ve bot modelleri sezon değişmesinden dolayı ucuzluğa giriyor. Siz de bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Topulu sevenler gibi topuksuz düz çizmeleri sevenler için de çok değişik seçenekler var elbette. Yine aynı yerden aldığımız birkaç çizme modeli için söyle söyleyebiliriz.  Madden girl %50 indirimde farklı renk seçenekleri ile beraber yarı yarıya fiyat düşürmüş.  Stonfelly %40 indirimde.  U.S Polo Assn. %40 indirimde, ücretsiz kargo hizmeti ile beraber.
Değişik çizme modellerini ve indirimlerini merak ederseniz buraya bakın. Çok farklı seçenekler sunulmakatadır.

Tags: , , ,


Leave a Reply

PINAR ÇINARALTI