İndirimli Çizme Modelleri

Kasım 25th, 2012 by selda | Filed under Çizme Modelleri.

2013 Sonbahar – Kış sezonun açılması ile en güzel olan çizmeyi, en uygun fiyata nasıl alırım derdi başladı.

Yeni sezonda her renkten, her tarzdan, her konfordan çizme bulabiliyorsunuz. Tabi sezon kış sezonu olması nedeniyle fiyatlar biraz yüksekte seyrediyor. Fakat firmalar indirim pankartlarını vitrinlerine koymaya başladı. Henüz sezon bitmeden indirimin başlamış olmasının başlıca sebeplerinden bir çeşitliliğin çok olması.

Başlayan indirimler sizi yanıltmasın. Artık klasik modeller haricinde, özel tasarım çizme modelleri sayılı olarak üretiliyor. Siz de daha uygun almak için sezon sonunu beklerseniz, ne sezonda kullanarak alacağınız keyfi alabilirsiniz, ne de sınırlı sayıda olduğu için numarasını bulabilirsiniz. Sezonunda beğendiğiniz fakat indirim bekleyerek almadığınız modeller, size bir sonraki dönem aynı keyfi vermeyecektir. İndirim dönemlerinde aradığınız, kafanızda ki bir modeli bularak satın almak oldukça keyifli oluyor ama 6 ay önce beğendiğiniz, o kadar süreden sonra aynı hevesle satın almıyorsunuz ve çoğu zaman vazgeçiyorsunuz.

Bu ikilemde kalmamanız için zaten pek çok firma, hem eski sezondan kalan modelleri ve artık yeni sezon modellerini düşük fiyat politikaları ile size sunuyor. Kovboy çizmeleri, UGG’lar, dolgu topuklu çizmeler, ruganlar, süetler, topuklular, düz tabanlar… Hepsini sezonu içerisinde, uygun fiyatlara bulabileceğiniz pek çok adres var.

Bunların arasında, satış yapan uygun fiyatlı internet siteleri de mevcut. Butigo, Markafoni, 1V1Y, Trendyol gibi büyük giyim sitelerinde indirimli fiyatlara harika modeller bulabiliyorsunuz.

Ayırabileceğiniz vaktiniz varsa eğer, mağazaları tek tek gezerek hem outlet mağazalarda, hem de sezon mağazalarda indirimli pek çok çizme modeli bulabileceksiniz. 2013 Sonbahar- Kış sezonun şıklığını, uygun fiyatlarla sahip olacağınız çizmeler ile takip edebilirsiniz.

Tags: , , , ,


Leave a Reply