‘POLARİS ÇİZMELER’ Category

En Ucuz Çizme Markaları

Aralık 22nd, 2012 by admin | No Comments | Filed in Çizme Modelleri, İNCİ ÇİZMELER, POLARİS ÇİZMELER

2013 çizme modelleri ile sonbaharın ayazından soğuk kış günlerine geçiş yaparken bayanların kurtarıcısı olarak devreye girer.Soğuk havadan koruyan bu mucize ayak gereçleri renkleri,deri çeşitleri,farklı doku türleriyle hemen herkesin vazgeçilmezi olabiliyor.Hem şık hem rahat hemde uygun fiyata çizme sahibi olmayı hangimiz istemeyiz ki.

          Birbirinden ünlü firmalar kış aylarının belirli günlerinde çizme kullanıcılarına değişik çizme modelleri ile cazip kolaylılar sağlıyorlar. Kendi tarzını ve kalitesini devam ettirmeye çalışan herkes için mağazalarda ve internet üzerinden açılan alışveriş sitelerinde istenilen her modelde ve zevke uygun üstelik bütçeyide sarmayan çeşitler kış aylarını ayakları için kolay geçirmek isteyenlere satışa sunulmak için beklemekte.  (daha&helliip;)

Tags: , , , ,

2012- 2013 Çizme Modelleri

Temmuz 9th, 2012 by admin | No Comments | Filed in FLO ÇİZMELER, HOTİÇ ÇİZMELER, İNCİ ÇİZMELER, POLARİS ÇİZMELER

Çizme modelleri kış ve sonbahar mevsiminin en çok satılan ayakkabısı olma unvanını sürdürmeye devam ediyor. Özellikle de dizüstü çizme modelleri ve renkli çizme modelleri büyük ilgi topluyor.
2012 – 2013 Çizme Modelleri arasında bu sene yine birinciliğini korumaya yakın görünen dizüstü çizme modelleri bir çok ünlü markanın yeni sezon kreasyonlarında yer alırken özellikle de gençlerin ve üniversite öğrencilerinin tercih ettiği plastik çizme modelleri ise rengarenk ve cıvıl cıvıl desenleri ile klasik çizme tarzının dışına çıkmayı planlayanları cezbediyor.

Çiçek desenleri gibi farklı pek çok alternatif sunan plastik çizmeler deri çizme modelleri için alternatif çözümler arayanların imdadına koşuyor. 2013 çizme modelleri arasında klasik tarzdan asla vazgeçemeyenler için deri çizme modelleri arasında yer alan oldukça yüksek topuklara sahip çizmeler ise oldukça fazla dikkat çekiyor.

Tags: ,

Polaris Çizme Modelleri 2012

Haziran 19th, 2012 by admin | No Comments | Filed in POLARİS ÇİZMELER

Havalar soğuk ve yağmurlu. Her ne kadar yaz gelmeye başlamış olsa da yurdun dört bir yanı yağmura teslim olmuş durumda. Bu havalarda yapılabilecek en akıllıca tercihlerden biri de dışarı çıkarken çizme giymek olabilir. Çünkü hem su geçirmeyeceği için, hem de hem de daha sıcak tutacağı için bayanlar çizmeleri tercih ediyor. Polaris yeni çıkardığı sezon çizmeleri ile sizlere yardım ediyor tabi. Birçok yeni farklı ürün hazırlamış. Hepsi de birbirinden güzel ve şık çizmeler üretmiş. (daha&helliip;)

Tags: ,

Polaris Çizme Modelleri

Haziran 3rd, 2012 by admin | No Comments | Filed in POLARİS ÇİZMELER

Polaris çizme modelleri her zaman şık olmak isteyen bayanlar için uygun fiyatları ile satışa sunuluyor. Polaris ayakkabı ürünleri arasında en çok satılanlardan biri olan polaris çizme modelleri yüksek topuk ve düz taban çeşitleri ile günlük giyimin yanı sıra iş hayatında da tercih edebileceğiniz seçenekler sunuyor.
Polaris çizme 2012 ürünleri büyük ilgi görürken yüksek çizme modellerinin yanı sıra klasik diz altı modelleri ile de oldukça talep görüyor. Polaris çizme ve bot modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için Polaris’in internet sitesinden faydalanabilirsiniz. (daha&helliip;)